Oferty pracy

Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Centrum Archeologiczne, poszukuje chętnych do udziału w badaniach powierzchniowych na trasie drogi ekspresowej.

Przybliżony termin prac terenowych: 23-31 października 2023 r. Codzienny wyjazd z Poznania i powrót.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na nr 606 996 019 lub adres: centrum.archeologiczne@ppnt.poznan.pl


Oferta WUOZ Słupsk

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Gdańsku Delegatura w Słupsku poszukuje pracownika na stanowisko inspektora ochrony zabytków ds. zabytków archeologicznych.

Nasza Delegatura zajmuje się powiatem słupskim, lęborskim, bytowskim i człuchowskim bogatymi w stanowiska archeologiczne, dlatego też ważne jest dla nas posiadanie w naszych szeregach osoby wykształconej, z dyplomem archeologa.

Pracownik na tym stanowisku nie tylko odpowiada za terminowe wydawanie decyzji pozwalających na badania archeologiczne, ale też ma znaczący wpływ na stan zasobu kulturowego na naszym terenie i jakość współpracy z osobami i jednostkami będącymi właścicielami obszarów chronionych.

Jest to samodzielne specjalistyczne stanowisko podlegające bezpośrednio Kierownikowi Delegatury.

Zwracam się z prośbą o rozpropagowanie naszego ogłoszenia o pracę i chęci zatrudnienia osoby bezpośrednio po zakończeniu studiów kierunkowych, bez konieczności doświadczenia zawodowego. Zdaję sobie sprawę, że jest to wyzwanie dla młodej osoby, ale wierzę, że praca w ciekawym regionie, w niewielkim i przyjaznym gronie współpracowników jest atrakcyjna na początek kariery zawodowej.

Oferta WUOZ Słupsk - informacje