EPICUR Program Wymiany Stażowej

Epicur Program Wymiany Stażowej to innowacyjny program mobilności dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, który oferując studentom staże w jednejz uczelni partnerskich konsorcjum EPICUR. Program ten łączy staże "na miejscu" lub staże wirtualne z elementami uczenia się online, które pozwalają studentom zdobyć niezbędne umiejętności dla ich przyszłej pracy zawodowej.

Staże w ramach programu EPICUR będą trwać od 2 do 5 miesięcy i będą odbywać się od lutego do czerwca 2022 roku, zarówno w prywatnych przedsiębiorstwach, jak i organizacjach społecznych.

Wszystkie miejsca praktyk będą dostępne na stornieEPICUR Inter-University Campus (EIUC) od połowy września.Informacje szczegółowe dostępne w załącznikach. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących programu praktyk prosimy o kontakt:internships-epicur@intl.kit.edu

WAŻNA DATA:

8 września 2021 godzina 13:00-14:30 CET!

Dołącz do nas na wirtualną sesję informacyjną

Rejestracja przez e-mail:internships-epicur@intl.kit.edu

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Epicur-ENG.pdf 30.08.2021 Maciej Bether