Data publikacji w serwisie:

IV Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka

IV Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka

z cyklu "Studenckie impresje" 2020 - wydarzenie artystyczne online.

Prezentujemy I Nagrodę ufundowaną przez JM Rektora UAM !

Na zdobywcę I Nagrody czeka już ROWER REKTORA UAM! Jeden z najbardziej bezpiecznych środków lokomocji, szczególnie w tym trudnym czasie szalejącej pandemii. Cechuje go ciekawy design, „dostojny” kolor, wysokie parametry techniczne oraz koszyk z ukrytą wewnątrz, niespodzianką! Studenci UAM, nie bójcie się sztuki! Powalczcie o tę cenną nagrodę!

Dla pozostałych uczestników konkursu, przewidziano wiele atrakcyjnych nagród. Organizatorzy przypominają, że termin nadsyłania fotografii prac konkursowych upływa z dniem 13.11.2020 r. Korespondencję oraz prace należy przysyłać na adres konkursplastyczny.uam@amu.edu.pl. Uczestnicy mogą wykonać prace plastyczne z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki, fotografii, lub technik mieszanych, zgodnie z zasadami uwzględnionymi w regulaminie konkursu. Jury konkursowe dokona wyboru najciekawszych prac, które prezentowane będą na wystawie pokonkursowej online.  Uroczyste wręczenie nagród laureatom z udziałem JM Rektora UAM oraz Dziekanów: Wydziału Studiów Edukacyjnych i Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa oraz przedstawiciela rodziny Patrona, zaplanowano w dniu 23.11 o godz.13.00 w Auli Lubrańskiego, Collegium Minus, ul. Wieniawskiego 1., z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Organizatorzy konkursu, zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu tej uroczystości, lub formy przekazania laureatom przewidzianych nagród w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa uczestników tego wydarzenia, spowodowanego dynamiczną sytuacją związaną z narastającą pandemią. Zapraszamy studentów UAM do ujawnienia swojej ekspresji twórczej za pomocą języka sztuki, bo dzięki pięknu, sztuce i tym wartościom, możliwy jest wnikliwy ogląd świata, wzbogacający wrażliwość i kreatywność człowieka oraz dokonywanie głębokich odkryć w sobie. Informacje szczegółowe o konkursie, link Aktualności UAM:

https://amu.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/studenci/rusza-iv-uczelniany-konkurs-plastyczny-uam-im.-piotra-wojciaka-z-cyklu-studenckie-impresje

https://amu.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/studenci/wygraj-nagrode-rektora-uam!-iv-uczelniany-konkurs-plastyczny-uam

na stronach wszystkich Wydziałów UAM oraz stronie WSE, jako głównego organizatora w zakładce bocznej i Facebook.

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Formularz 21.10.2020 Maciej Bether
DOC
Pobierz DOC Formularz(30.5 KB)
Regulamin 21.10.2020 Maciej Bether
DOC
Pobierz DOC Regulamin(81.0 KB)