Spotkanie autorskie z Agnieszką Krzemińską

Szanowni Państwo,

Wydział Archeologii UAM oraz Biblioteka Collegium Historicum UAM mają zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie autorskie z Agnieszką Krzemińską, dziennikarką działu naukowego w tygodniku „Polityka”, autorką popularnonaukowych książek, absolwentką archeologii na Uniwersytecie Warszawskim i berlińskim Freie Universität.

Podczas naszego spotkania nawiązywać będziemy do dwóch ostatnich książek autorstwa A. Krzemińskiej: Dawniej ludzie żyli w brudzie. Kiedy i dlaczego zaczęliśmy o siebie dbać? (Wydawnictwo Poznańskie 2021) oraz Grody, garnki i uczeni. O archeologicznych tajemnicach ziem polskich (Wydawnictwo Literackie 2022).

Zapraszamy Państwa w poniedziałek 13 czerwca br., o godzinie 17.00, do sali 1.63 w budynku Collegium Historicum, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7, 61-614 Poznań.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Plakat 7.06.2022 Maciej Bether
Pobierz PDF Plakat(224.0 KB)