Data publikacji w serwisie:

Stypendia Santander #LifeLongLearning

Szanowni Państwo,

w ramach Stypendiów Santander są dostępne nabory na bezpłatne kursy i szkolenia. Udział w nich daje Państwu możliwość uzyskania cenionych na rynku pracy certyfikatów i kompetencji.

Obecnie trwają nabory na:

500 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiegoLearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęciaEnglish Onlinez lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych osób uzyska dostęp do materiałów  dydaktycznychRoad to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu IELTS. Projekt kierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów polskich uczelni wyższych oraz wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i chcą rozwijać znajomość języka angielskiego.

Aplikuj do 6 czerwca 2021 r., godz. 23.00  

Link do naboru:https://www.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts

80 miejsc dla studentów i absolwentów polskich uczelni wyższych, którzy chcą rozwinąć kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence w formie warsztatów online. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Aplikuj do 28 maja 2021 r., godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-3-uew-2021

50 miejsc dla  osób powyżej 18 roku życia, które chcą pracować na stanowiskach związanych z analizą danych. Aby wziąć udział w programie nie jest wymagane posiadanie wiedzy ani doświadczenia z tej tematyki. Program odbędzie się w j. angielskim i hiszpańskim w formie zajęć na platformie online.

Aplikuj do 26 maja 2021 r., godz. 23:00

Link do naboru:https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-data-analytics-ubiqum

Aplikuj do 13 lipca 2021 r., godz. 23:00

Link do naboru:https://www.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-skills-digital-training-for-business-management-ie-university