Dzień z Biurem Karier UAM

Droga Studentko, Drogi Studencie!

• Chcesz poznać możliwe ścieżki zawodowe po ukończeniu studiów?
  • Poszukujesz możliwości, aby nawiązać kontakty z pracodawcami?
  • Interesuje Cię rozwój zawodowy?
  • Potrzebujesz motywacji, aby podjąć działanie na rynku pracy?

Jeśli TAK, zachęcamy do udziału w Dniu z Biurem Karier UAM, który odbędzie się w ramach Dnia Praktyk i Staży - Dziś praktyki, jutro praca!

To wydarzenie pełne atrakcji, utrzymane w nieformalnym klimacie, na które szczególnie zapraszamy osoby z: Wydziału Archeologii, Wydziału Historii i Instytutu Muzykologii.

14 marca (czwartek), w godzinach 9.30-14.30, w Collegium Historicum (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7), będziemy czekać na Ciebie razem z przedstawicielami następujących firm i instytucji:

Dzień z Biurem Karier UAM w ramach Dnia Praktyk i Staży “Dziś praktyki, jutro praca!” to znakomita okazja, aby:

• osobiście porozmawiać z zaproszonymi gośćmi i dowiedzieć się jak najwięcej o możliwości zdobycia doświadczenia w konkretnych firmach i instytucjach,
  • poznać ofertę Biura Karier UAM,
  • skorzystać z CV point i skonsultować dokumenty aplikacyjne,
  • wziąć udział w inspirującym spotkaniu Odkryj swoje mocne strony i wykorzystaj je w planowaniu kariery (10.45-12.15, sala 1.44, wstęp wolny),
  • zakręcić kołem rozwojowym, spróbować sił w konkursie i wygrać nagrody,
  • połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiększyć swoją świadomość zawodową.

Pamiętaj:

• 14 marca (czwartek),
  • 9.30-14.30,
  • Collegium Historicum (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7).

Do zobaczenia!
Zespół Biura Karier UAM

Droga Studentko, Drogi Studencie!

• Chcesz dowiedzieć się, co może być Twoim atutem na rynku pracy?
  • Zależy Tobie, aby poznać konkretne sposoby odkrywania własnego potencjału?
  • Interesujesz się rozwojem osobistym?
  • A może ciekawi Cię, jak mówić o swoich zasobach podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Jeżeli TAK, skorzystaj z naszej propozycji i weź udział w inspirującym spotkaniu Odkryj swoje mocne strony i wykorzystaj je w planowaniu kariery. Będzie czas na dyskusje, ćwiczenia i pracę w podgrupach! A to wszystko w atmosferze sprzyjającej rozwojowi.

Odkryj swoje mocne strony i zrób z nich użytek!

Spotkanie odbędzie się 14 marca (czwartek) od 10.45 do 12.15 w sali 1.44 (Collegium Historicum UAM w Poznaniu, Kampus Morasko, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7).

Wstęp wolny.